درباره ما

فروشگاه اینترنتی تخت سنتی

تاریخچه تخت سنتی

فروشگاه تخت سنتی بیش از 10 سال است که در زمینه تولیدات محصولات چوبی، فعالیت دارد. در ابتدا با تولید انواع پاراوان و پارتیشن کار خود را آغاز کرد. ولی با گذشت زمان و نیازهای مشتریان تولیدات خود را به صورت وسیع، گسترش داد. به طوری که صادرات محصولات به کشورهایی چون عراق صورت گرفت. این افتخار مجموعه تخت سنتی است که کارآفرینی و صادرات را در کسب و کار خود، مورد توجه قرار داده است. تخت سنتی در سال 1390 شروع به کار کرد. این فروشگاه بزرگ به عنوان تولیدکننده، در حال حاضر علاوه بر تولید پاراوان، به تولید و فروش تخت سنتی با کیفیت چوب روس پرداخته است. شعار تخت سنتی، روی قیمت مناسب، کیفیت مناسب، عرضه محصولات به صورت مستقیم و بدون واسطه متمرکز است.

تولید انواع پاراوان و پارتیشن متحرک

در مجموعه تخت سنتی، تولید انواع پاراوان در ابعاد مختلف انجام می‌شود. به صورتی که مشتریان عزیز می‌توانند علاوه بر اندازه‌های موجود در وب‌سایت تخت سنتی، ابعاد دلخواه خود را برای ساخت پاراوان و پارتیشن، سفارش دهند. پارتیشن و پاراوان‌ها در دسته‌بندی پوستری به آرایشگاهی، فانتزی، طبیعت، مکان خاص، کودکانه و نقاشی تقسیم می‌شوند. همچنین در انواع حکاکی، برشی و ترکیب حکاکی و برشی و با استفاده دستگاه لیزر به تولید می‌رسند.

قیمت و خرید انواع پارتیشن و پاراوان متحرک

تولید انواع تخت سنتی

تخت‌های سنتی با استفاده از چوب تمام روسی، تولید می‌شوند. پس از مرحله ساخت، باید از رنگ‌های مخصوص استفاده شود تا ماندگاری محصول و طول عمر آن، افزایش یابد. به همین جهت برای رنگ کردن تخت‌های سنتی، ابتدا با سیلر، کیلر و سپس با پلی‌استر بر روی تمامی سطح چوب، رنگ زده می‌شود.

تولید انواع تخت سنتی

بازخوردها