پاسخ به سوالات متداول و عمومی مشتریان فروشگاه اینترنتی تخت سنتی

ساعت کاری فروشگاه به چه صورت است؟
ساعت کاری فروشگاه تخت سنتی برای مشاهده محصولات به صورت حضوری از ساعت 9 صبح الی 21 شب است. ولی شما عزیزان در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید از طریق واتس‌اَپ با ما در اتباط باشید.
بله. شما می‌توانید اندازه موردنظر محصول خود را به ما در واتس‌اَپ اطلاع داده تا برای شما ثبت شود.
ارسال محصولات و سفارش‌ها به شهرها از طریق باربری انجام می‌شود که به‌طور کامل در صفحه "روش‌های ارسال" کاملا توضیح داده شده، ولی خاطر نشان می‌کنیم که در اکثر شهرها ارسال باربری فعال است ولی برای مطمئن شدن، حتما شهر موردنظر خود را ببینید هست یا نه. از لحاظ بسته‌بندی هم خیالتان راحت باشد، چرا که تمامی کالاها برای ارسال به شهرستان، با پلاستیک حباب‌دار بسته‌بندی می‌شود تا هیچ‌گونه آسیبی به کالا نرسد.
در این وب‌سایت انواع تولیدات محصولات چوبی مانند تخت سنتی، پاراوان یا پارتیشن متحرک، میز عسلی چوبی، جاکفشی چوبی و صندلی چوبی عرضه می‌شود. در حال حاضر فعلا همین کالاها موجود است و خاطر نشان کنیم که محصولات روز به روز در حال افزایش هستند. به این ترتیب تنوع کالاها هم به مراتب زیادتر خواهد شد. علاوه بر محصولاتی که نام برده شد، خدماتی مانند نصب کاغذ دیواری، لمینت و پارکت هم در این فروشگاه به سفارش مشتری انجام می‌شود.
آدرس فروشگاه همان‌طور که در صفحه "تماس با ما" مشاهده می‌کنید، واقع در تهران، زیر پل چوبی، به سمت سپاه جوبی، جنب کبابی گلپایگانی، پلاک 214/3 به نام گالری امیر واقع شده است. در ابتدا عرض کنیم که به صورت حضوری هم می‌توانید از تمامی کالاها و جنس‌های موجود در فروشگاه از نزدیک دیدن فرمایید. ولی اگر مسیر شما دور است در تمامی روزها و از ساعات 9 صبح تا 12 شب با شماره‌ 09126997316 از طریق واتس‌اَپ در تماس باشید.
یکی از مهمترین امتیازهایی که برای مشتریان عزیز درنظر گرفته‌ایم، این است که بتوانند متناسب با فضای موردنظر خود، کالای خود را در ابعاد دلخواه و با رنگ دلخواه سفارش دهند. دست مشتریان در ثبت سفارش کاملا باز است و این محصولاتی که روی وب‌سایت قرار دارد، صرفا ابعاد استانداری است که به مشتری معرفی می‌شود. از پاراوان‌ها و تخت‌های سنتی بگیرید تا میزهای عسلی، همگی کاملا قابل سفارش هستند. شما عزیزان می‌توانید از طریق همان شماره واتس‌اَپ که در سایت قرار دارد، راحت سفارش خود را به ما اعلام کنید.
بله، شما عزیزان می‌توانید با ثبت‌نام در سایت لندو، بدون چک و ضامن تا سقف 20 میلیون تومان از فروشگاه تخت سنتی اعتبار دریافت کرده و خرید خود را به راحتی انجام دهید.